Člani

ČLANI LAS ISTRE

Associazione degli appartenenti alla comunita' nazionale italiana, unione italiana/ Društvo pripadnikov italijanske narodne skupnosti, italijanska unija

Ada Marija Butinar
Adelina Pahor
Alberto R. Bussolin s.p.
AM-SATUS D.O.O.
Andrej Krmac
Andrej Mihelj - Oljarna Prade
Andrej Modic
Astrid Prašnikar – pravno in poslovno svetovanje s.p.
AUTENTICA, d.o.o.
BALADUR
Bamar, Marino Bažec s.p.
BONASSA Pugliese Cristian s.p.
Boštjan Jenko
Brič d.o.o., proizvodnja in trgovina
CENTER ZA KULTURO, ŠPORT IN PRIREDITVE IZOLA
Center za pospeševanje podjetništva Piran
Comunità Autogestita della Nazionalità ltaliana di lsola / ltalijanska samoupravna narodna skupnost lzola
David Makor s.p.
Denis Goja s.p.
DOM DVA TOPOLA d.o.o.
Dom paraplegikov Pacug d.o.o.
Domačija BUTUL d.o.o.
Domus Tuberis d.o.o
Društvo Bržanija
Društvo aktivnih državljanov Banana Republika
DRUŠTVO DIVES-FEE SLOVENIA
Društvo ekoloških pridelovalcev in predelovalcev Istre (Društvo EKO Istra - Associazione EKO Istra)
Društvo FENIKS
Društvo paraplegikov Istre in Krasa
Društvo upokojencev KS Šmarje
DRUŠTVO VINOGRADNIKOV SLOVENSKE ISTRE - ASSOCIAZIONE DEI VITICOLTORI DELL'ISTRIA SLOVENA
Društvo VINOL – Društvo vinogradnikov in pridelovalcev oljčnega olja Bertokov, Pobegov, Čežarjev in Sv. Antona
Društvo za biološko-dinamično gospodarjenje Ajda Istre
Društvo za kulturo, turizem in razvoj, ŠTERNA Pomjan ali Društvo ŠTERNA Pomjan
Društvo za opazovanje in proučevanje ptic Slovenije (DOPPS)
Društvo za razvoj trajnostnega ribolova, kulinarike in turizma - AURATA
Društvo za šport, kulturo in turizem »SKALA« Kubed 
Društvo za trajnostni razvoj Istre
DRUŠTVO ZA ZDRAVO ŽIVLJENJE
Društvo Zdrav Podjetnik
Eko-Humanitatis Zavod za multidisciplinarno raziskovanje in udejstvovanje na področju trajnostnih rešitev, ekologije in humanističnih ved
Ekokmetija Forte
EKOLA, Špela Bobič s.p.
Ekološko, kulturno in socialno društvo KUP KULTURA
Elizabet Bordon
Elmarkt d.o.o.
Ema Šakič
Erik Reščič 
Euro Nobile, Nevija Božič s.p.
FIRM d.o.o. PE Koper
FLEXYTEAM d.o.o., spletni marketing in izobraževanje
Gastro project d.o.o.
Giardino d'infanzia Delfino blu - Capodistria
Gimnazija, elektro in pomorska šola Piran
GOISTRA  d.o.o.
GROMAR d.o.o.
HALIAETUM Aleš Bolje s.p.
HTE d.o.o., Ljubljana
IB Studio d.o.o.
Igor Vovk
Ines  Palčič
Ingrid Krmac Ječnik
Ingrid Mahnič
Inštitut IRRIS za raziskave, razvoj in strategije družbe, kulture in okolja
Inštitut za razvoj transporta in logistike, IRTL
INTERSO, Koper
Irena Bele
Istra Terra, d.o.o. - so.p.
ISTRANEO – klub ljubiteljev in poznavalcev vin in vinske kulture
Istrske hiše d.o.o.
Istrsko društvo Helio diakon
Jan Bordon (prej Boris Bordon dop.dejavnost)
Jan Hrvatin
Jan Isakovič
Janko Barbiš s.p.
Javni zavod Krajinski park Strunjan
JAVNO PODJETJE KOMUNALA IZOLA D.O.O.
Jež Kristijan s.p., ribič
Joško Joras
Jožef Pino Klabjan
Jure Džampo s.p.
KD BESEDA SLOVENSKE ISTRE
KD ISTRSKI GRMIČ ŠKOFIJE
KD Sloga Sv. Peter
KERIN BARBARA
KLEVA d.o.o.
Kmetija Prodan
Kmetija Umer, Iztok Umer
Kmetijsko gozdarski zavod Nova Gorica
Kodrič Boštjan s.p.
Kolesarska mreža Obala, Društvo za kolesarsko zagovorništvo - Rete ciclistica del Litorale, l'associazione per l'advocacy ciclistico
Kolesarsko društvo Raketa
Krajevna skupnost  Črni Kal
Krajevna skupnost Dekani
Krajevna skupnost Gračišče
Krajevna skupnost Gradin
Krajevna skupnost Jagodje-Dobrava
Krajevna skupnost ŠMARJE PRI KOPRU
Krajevna skupnost Padna
Kulturni klub Istra
KULTURNO DRUŠTVO FRANCE BEVK ŠMARJE
Kulturno, turistično, športno in izobraževalno društvo Gugo
Kulturno, umetniško in glasbeno društvo NE ME JUGAT - Associazione culturale, artistica e musicale NE ME JUGAT
KZ »Za Prijatelje« z.b.o. 
KZ Agraria Koper, z.o.o.
LABS d.o.o., inštutut za ekologijo, oljčno olje in kontrolo
Lara Pirc s.p.
LESPORT 1983, Leni Fafangel s.p.
Levante d.o.o.
LIBRIS d.o.o. Koper
LISJAK D.O.O.
LIVE GREEN, z.o.o
Ljudska univerza Koper - Universita popolare Capodistria
Lovska družina Šmarje
Lovska zveza Koper
Luka Kastelic s.p.
M-Aleja, zavod za izobraževanje in raziskovanje, Koper
MAR IN CO d.o.o.
Marčela Ivanka Cunja
Marino Jakomin
Marino Šav – ribič
MARJETICA KOPER d.o.o.-s.r.l.
Marko Antolovič s.p.
Massimo Fičur – ribič
Matej Babič 
Matej Frank
Matej Kralj
Matej Resinovič
MEDITERANUM Piran
Mestna občina Koper
MESTNA OBČINA KOPER - KRAJEVNA SKUPNOST ŠKOFIJE
Mitja Peruzin 
Mitja Petrič s.p.
Mojca Stegovec
Morigenos-slovensko društvo za morske sesalce
Nacionalni inštitut za biologijo
Nataša Bobič
NGN MEDIA d.o.o.
Nika Tomažič
NOVIS 5 d.o.o.
Obalna samoupravna skupnost italijanske narodnosti - CAN Costiera
OBALNO ČEBELARSKO DRUŠTVO - KOPER
Občina Ankaran
Občina Izola
Občina Piran
Oblika2 d.o.o.
Območna obrtno-podjetniška zbornica (OOZ) Koper
OLIUM, d.o.o.
Oljarna Franco Lisjak, s.p.
Ondina Reja
Osnovna šola Sečovlje
OTOK, zavod za razvijanje filmske kulture
PARK ISTRA
Peter Kodre s.p.
Petra Krmac, s.p.
PIKANTA, d.o.o.
PIRNAT ALEŠ
Plahuta Dean
Podeželska kmetijsko-turistična zadruga Bržanija z.o.o., so.p.
Pokrajinski muzej Koper
POLIFEN d.o.o.
Pomorski muzej – Museo del mare »Sergej Mašera« Piran-Pirano
PORT d.o.o., PORTOROŽ
Poslovno svetovanje Sapientis, Turk Stanka s.p.
Pozejdon d.o.o.
Primorska gospodarska zbornica
PRIMORSKE NOVICE ČZD d.o.o.
Primorsko svetovalno središče, Koper
Prostovoljno gasilsko društvo Dol
Prostovoljno gasilsko društvo Osp
Prosub d.o.o.
Radin Silvano, ribič
Radolovič Sandi s.p.
Rasmus d.o.o.
Razvojno društvo "stena" Dragonja
Ražman Rok (Kmetija Ražman)
Regionalni razvojni center Koper
RENE' CHELLERI – RIBIČ
Ribiška družina Koper
Ribištvo Domenico Steffe s.p.
Ribištvo Matjaž Lazar s.p.
RIGOLA D.O.O. 
Robert Bolčič
Robert Geršak 
Robert Mislej
Rok Hrvatin
S.OLIA d.o.o.
Sabadin Elvino s.p.
SALLADIA PROIZVODNJA, TRGOVINA IN STORITVE D.O.O.
Scuola media Pietro Coppo - Srednja šola Pietro Coppo
Silvano Prodan
SOLINE Pridelava soli d.o.o.
Sončni grič, društvo za trajnostno kulturo bivanja
Sonja Kocjančič - Posedi dopolnilna dejavnost na Kmetiji
Srečko Gombač
Središče Rotunda
Srednja šola Izola - Scuola media Isola
Sretenka Bojič
STUDIO EMIGMA d.o.o.
Studio18, kreativna agencija Jure Butorac s.p.
ŠPORTNO DRUŠTVO 3ŠPORT
Tanja Nastovski s.p. INSPIRA KOMUNIKACIJE
Tatjana Butul, Kmetija Butul
Terra Centuria - zadruga za razvoj podeželja z.b.o, socialno podjetje
Terra Viva Sv. Peter Ekološke raziskave in izobraževanje
Tina Markovič
Tomaž Krmac
Tomaž Petvar – ribič
Tovarna sanj d.o.o.
Turistična zadruga Zakladi Istre z.o.o.
Turistično društvo Gažon
Turistično društvo SOLINAR Strunjan
Turistično društvo Šmarje
Turistično društvo Šparžin
Turistično kulturno društvo Pomjan
Turistično združenje Izola g.i.z.
Turistično združenje Portorož, g.i.z.
UIP, Univerzitetni razvojni center in inkubator  Primorske d.o.o.
UMMI, zavod za izobraževanje Koper
Univerza na Primorskem
Vera Mrak s.p.
Vesna Borkovič
VINAKOPER, d.o.o. Koper
Vinčar Vladimir-ribič
VINJA, trgovina in laboratorij za vinarstvo in kmetijstvo, d.o.o.
VITA, zavod za kulturno izobraževanje
Vlado Munda
VOUK, poslovno svetovanje, d.o.o.
Zadruga ekoloških proizvajalcev Istre, z.o.o., so.p
Zadruga Olea Capris z.o.o.
ZADRUGA PROFESIONALNIH RIBIČEV KOPER z.o.o.
Zanestra d.o.o.
Zavod za mladino, kulturo in turizem Koper
Zavod Traven
Zavod za ohranjanje pomorske dediščine Portorož
Zavod za pomorske dejavnosti Koper
Združenje skupnost italijanov Giuseppe Tartini Pirano
Zmago Mikolič
Znanstveno-raziskovalno središče Koper
Zoosofia Peter Maričić s.p.
Zora Pintarič
Zoran Stojanovič